Kai kartu apsigyvena du skirtingi žmonės, dažnai jie neišvengia įvairių kivirčų ir ginčų, kai jau praeina tas gražus, pilnas romantikos laikotarpis. Tačiau visiems įdomu, kokie ir dėl to kyla tie dažniausiai porų gyvenimuose pasitaikantys konfliktai. Galbūt vieni jų kyla ir jūsų namuose?

Skirtingi požiūriai į tvarką namuose. Kai susitinka su du žmonės, iš pradžių jie myli vienas kitą net ir kai šie prieštarauja jų įsitikinimams ar įpročiams dėl labai paprasto dalyko – jie tiesiog to nepastebi. Bet kai tie du žmonės apsigyvena kartu ir praeina kakuris laikas, viską pradedame regėti kitomis spalvomis. Pavyzdžiui, pamatyti, kad kojinės ir vėl paliktos ne ten, kad tas neplautas arbatos puodelis čia stovi jau antrą savaitę ir niekas jo net nesiruošia išplauti… tikriausiai pažįstamas jausmas, ar ne? Ir visai normalu, kad žmonės nesutaria dėl tvarkos kai kuriais atvejais. Juk du žmonės, nusprendę apsigyventi kartu yra kilę iš dviejų skirtingų šeimų, kuriose buvo ir auklėjami visiškai skirtingai. Todėl barniai dėl tokių dalykų yra visisškai normalūs, svarbu apie juos kalbėtis ir spręsti iškilusias problemas.

Principai. Kai tik nutinka įsimylėjimas, žmonės nepastebi jokių minusų partneriuose, jie atsiskleidžia tik kur kas vėliau, po maždaug metų buvimo kartu. Todėl kai jau atsiskleidžia tie minusai, poros pradeda rodyti savo principus ir už juos kovoti, nes tada vyksta savotiškas gamtos žaidimas tarp poros – tarsi įrodymas, kuris bus dominuojantis. Lygiai tas pats įvyksta ir gyvūnų pasaulyje tik gerokai anksčiau nei tai įvyksta su žmonėmis. Šie santykių pradžioje viską mato tarsi pro rožinius akinius, o vėliau, pradėjus viską matyti tikromis spalvomis, pradeda bijoti ir kartais tokiais atvejais į pagalbą ateina Skyrybų Centras, kuris išsprendžia problemą greitai ir be skausmo. Bet kad nereiktų į jūsų santykius įsikišti trečioms šalims, geriau apie viską kalbėkitės ir bandykite suprasti vieni kitus. Juk esate du skirtingi žmonės, todėl prireiks daug darbo ir pastangų, bet svarbiausia – noras ir pastangos.