Kavos aparatas biurui išties yra reikalingas prietaisas, ypač tiems, kurie dirba protinį darbą arba jiems reikia visuomet kavos, kad galėtų ne tik įgauti jėgų, bet ir atsipalaiduoti bendraujant su kolegomis. Juolab, pavaišinti ne tik klientus, bet ir verslo partnerius šviežią bei kokybiška kava išties pravartu. Tačiau dažnai įmonėms kyla klausimas ar kavos aparatą pirkti, ar jį nuomoti, bei koki kavos aparatą rinktis jų įmonei. Apie tai trumpai ir pakalbėsime.

Pirma, kylanti dilema įmonėms prieš įsigyjant kavos aparatą, tai ar jį nuomotis iš tiekėjų ar pirkti iš specializuotų parduotuvių. Lietuvoje paprastai mažos įmonės perkasi buitinius kavos aparatus, kurie nėra labai brangūs, tačiau atlieka visas reikiamas funkcijas. Juk dažnai visiems svarbu kad kavos aparatai one touch funkcija turėtų, tad rinkoje galima rasti išties nebrangių aparatų, kurie būtent tokiu principu ir gamina kavą. O didelės įmonės, korporacijos, kuriose yra nemažas skaičius darbuotojų renkasi kavos aparato nuomą, kadangi tokių kavos aparatų pasirinkimas yra platesnis, nereikia papildomai rūpintis. Tereikia žinoti, kaip prižiūrėti kavos aparatą ir kuomet įpilti pieno.

Žinoma galima iškart investuoti pinigus į kavos aparatą ir jo nenuomoti, taip laukti kol kavos aparatas atsipirks. Visuomet reikia gerai apgalvoti visus variantus, kadangi kavos aparatai biurams gali kainuoti net 3000 eurų ar daugiau, o nuoma vieno mėnesio būti 60 eurų. Todėl visuomet geriau apskaičiuoti, kaip išeis ekonomiškiau įmonei. Kadangi tinkamai prižiūrėti kavos aparatą taip pat reikia, o gerai prižiūrimas jis gali tarnauti net dešimtmetį, nes jeigu per dieną kavos aparatui reikia aptarnauti net iki 40 žmonių, tuomet kavos aparato gyvavimo trukmė gali sutrumpėti net 4 metus, priklausomai nuo to kokio gamintojo kavos aparatą pasirinkote naudoti.

Taip pat galite naudoti nebūtinai specialius pramoninius kavos aparatus, juk šiais laikais yra įvairiausių kapsulinių kavos aparatų, tokie kavos aparatai one touch funkciją taip pat turi, todėl vos vienu mygtuko paspaudimu, galite pasigaminti norimos rūšies kavą, tiek espresso, tiek kavą su pienu. Kapsulinės kavos asortimentas yra begalinis, o ir priežiūra bei naudojimas paprastas, kaip du kart du.

Taigi, jeigu dar svarstote ar pirkti, ar nuomotis kavos aparatą, tiesiog gerai pagalvokite ar pajėgsite juo pasirūpinti, ar jį tikrai naudos jūsų darbuotojai ir nepamirškite, kad kavos aparatai one touch funkcija yra moderniausi ir paprasčiausi naudojimui ne tik darbe, bet ir namuose.

Galvojate apie kavos aparatą? Užsukite: http://www.kavos-aparatai.lt/