spiraliniai laiptaiŠiandien laiptų įvairovė yra tokia didelė, kad dažnam gali būti sudėtinga nuspręsti, kuris pasirinkimas yra pats geriausias. Vis dėlto, įveikti šią užduotį bus gerokai lengviau tuo atveju, jei žinosite, kuomet ir kokius laiptus yra verta rinktis. Taigi, šį kartą siūlome susipažinti su atvejais, kuomet spiraliniai laiptai kaina yra pats geriausias pasirinkimas.

Kai norite sutaupyti erdvės

Viena svarbiausių spiralinių laiptų savybių yra ta, kad jie užima labai nedaug vietos (palyginti su kitų rūšių laiptais, spiraliniams laiptams reikės mažiausiai erdvės). Taigi, jei norite išsaugoti kuo daugiau erdvės, gyvenate nedidelio  ploto namuose, o galbūt tiesiog nemėgstate masyvių detalių, tokiu atveju spiraliniai laiptai yra pats geriausias pasirinkimas.

Siekiate maksimalaus dekoratyvumo

Pats metas įvardinti ir dar vieną atvejį, kuomet spiraliniai laiptai yra pats geriausias pasirinkimas. Jei norite maksimaliai dekoratyvių laiptų, tokiu atveju, beliks tik prisiminti, kad tikrai nerasite geresnio varianto nei spiraliniai laiptai. Lyginant su kitų rūšių laiptais, spiraliniai laiptai – puošniausias sprendimas jūsų namams.

Jei namuose negyvena judėjimo sunkumų patiriančių asmenų

Ne paslaptis ir tai, jog lipti spiraliniais laiptas (dėl jų ypatingos formos), yra šiek tiek sudėtingiau. Atsižvelgiant į šią aplinkybę, belieka tik pridurti, kad spiraliniai laiptai yra puikus pasirinkimas tiems namams, kuriuose negyvena judėjimo sunkumų turinčių, traumas patyrusių ar vyresnio amžiaus žmonės.

Jei nereikia dažnai gabenti sunkių daiktų

Atsižvelgiant į tai, kad lipti spiraliniais laiptais yra šiek tiek sudėtingiau, o ir erdvė yra ribota, nesunku pastebėti, kad šios rūšies laiptai yra  geriausias pasirinkimas tuomet, kai žinote, jog neteks dažnai gabenti sunkių daiktų ar baldų iš vieno aukšto į kitą. Be to, turi būti iš anksto numatyti tinkami laiptų pakopų matmenys.

Ieškote meniško akcento

Lyginant su kitų rūšių laiptais, spiraliniai laiptai atrodo ypač meniškai, todėl jie puikiai tiks toms erdvėms, kurios, vienaip ar kitaip, yra susijusios su kūryba.

Taigi, jau žinote, kuomet spiraliniai laiptai yra pats geriausias pasirinkimas: su kuo daugiau iš šių teiginių galite sutikti, tuo labiau jums tinka šios rūšies statinys. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad spiraliniai laiptai yra tas statinys, kuris pasirenkamas ilgam laiko tarpui, todėl rinkitės atsakingai.