Plačiau apie stumdomų durų sistemas

Naujausios baldų gaminimo technologijos suteikia galimybę nevaržyti savęs ir kurti išskirtinius sprendimus. Ar kada pagalvojote, apie namus, kuriuose įrengti baldai būtų ypač funkcionalūs? Ir visai nesarbu ar kalbame apie virtuvės, miegamojo ar svetainės baldus. Visi objektai jūsų namuose privalo būti ergonomiški ir pritaikyti kasdieniam naudojimui. Siekiant sukurti išskirtinius baldus, reikia naudoti aukščiausios kokybės medžiagas. Svarbūs judantys mechanizmai. Spintelės, stalčiai, stumdomos durys turi judėti lengvai. Šiandien, baldų gamybos kompanijos savo klientams kuria baldus, kurie išliks funkcionalūs ir po dešimties metų. Kur gali būti naudojamos stumdomų durų sistemos? Vienas populiariausių pritaikymo būtų – nestandartinėse spintose. Stumdomos durys dėl jų veikimo principo nereikalauja daug erdvės, tad kada projektuojama spinta specifinėje nišoje, tai ko gero geriausias pasirinkimas. Antras, tokių sistemų naudojimo būdas – judančios pertvaros. Nekilnojamojo turto kainos prestižinėse vietose auga kiekvienais metais, tad svarbus kiekvienas kvadratinis metras. Kada gyvenate lofte ar nestandarinio tipo name, judančios petvaros gali atskirti skirtingas patalpų erdves.

Kur naudojamos stumdomos durys?

Kaip jau minėjome, stumdomų durų pritaikymas yra labai platus, tačiau dažniausiai naudojama kuriant nestandartinio tipo spintas. Juk kiekvienas iš mūsų turi daug skirtingų drabužių ir aksesuarų, tad būtina vieta, kur šiuos daiktus laikyti. Spintos su stumdomis durimis yra vienas geriausių sprendimų, todėl, kad galima suprojektuoti įvaraus dydžio ir formų spintas. Turitiems daugiau drabužių, kurie privalo būti kabinami ant kabyklos, baldų projektuojas gali numatyti daugiau erdvės būtent tokio tipo rūbams. Ir atvirkščiai, tiems, kas turi daugiau smulkių akscesurų ir nori kiekvienai drabužių grupei skirtingos lentynos, galima sukurti individualią spintą pagal kliento poreikius. Stumdomos durys yra patogios dėl jų atidarymo principo. Nereikia daug erdvės, tad spinta gali būtų montuojami įvairiose vietose.

Interjero dizainerio patarimai perkantiems stumdomas duris

Ką gali patarti profesionalus dizaineris? Šios srities specialistai kiekvieną dieną susiduria su skirtingais interjerais, tad geriau už kitus žino, kaip gali atrodyti jūsų namo erdvės. Didelė patirtis suteikia galimybę sukurti funkcionalius ir kartus bendrame interjere derančius baldus. Vienas pagrindinių patarimų perkantiems stumdomas duris, tai apgalvoti, kuris jos bus naudojamos. Jeigu planuojate pertvarą, tad konsultuokitės su specialistais. Nerekomenduotina patiems užsisakinėti tokių sistemų, nes reikalinga profesionalų pagalba. Netikslūs matmenys, klaidingas stumdomų sistemų pasirinkimas, gali netikti jūsų namų interjere. Egzistuoja keletas stumdomų durų tipų. Pirmas, tai durys, kurios skirtos montuoti spintose. Jos turi tik vieną estetiškai atrodančią pusę. Liaudiškai dar vadinama “geraja” puse. Tačiau kita, tokių durų pusė netinka išoriniam vaizdui. Matosi mechanizmai, ratukai. Taigi, jeigu stumdomos durys bus naudojamos būtent pertvarai, reikia pasirinkti tokią sistemą, kur tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės nebūtų matomi ratukai. Kaip jau minėjome, visada konsultuokitės su specialistais.