Ieškantiems treningų naudinga peržiūrėti „Youtube“ socialiniame video tinkle skelbiamus video reportažus. Profesionalūs sportininkai pataria kaip išsirinkti kokybišką produkciją. Dar vienas naudingas informacijos šaltinis, tai specializuoti straipsniai. Tiek sportininkai, tiek sportinių prekių pardavėjai dalinasi patirtimi ir pataria klientams kokią produkciją geriausia pirkti ir kodėl ją pirkti. Taigi, internete galite rasti daug naudingos informacijos apie treningų pirkimą, naudojimą ir priežiūrą. Kokius treningus geriausia pirkti? Klausimas į kurį atsakyti nėra paprasta. Treningai internetu ar treningai tradicinėje parduotuvėje yra parduodami jau ne pirmus metus. Egzistuoja daug treningų gamintojų, skirtingų modelių. Tad, atsakymas ką geriausia pirkti priklauso nuo konkrečių jūsų poreikių. Jeigu planuojate sportuoti kiekvieną dieną ir rinksitės sportą lauke, bus reikalingi vienos rūšies treningai. Jeigu sportuosite sporto salėje, tada rekomenduojami kiti treningai. Bet kokiu atveju dar rekomenduojame konsultuotis su specialistais. Klauskite naudingos informacijos apie produkciją. Nustebsite, kad sportinių prekių pardavėjai noriai dalinasi patirtimi ir mielai pataria klientams, atsako į visus rūpimus klausimus. Kokie treningų gamintojai perkamiausi? Lietuvoje egzistuoja keletas populiariausių treningų gamintojų. „Nike“, „Puma“, „Adidas“ – brendai, kurių produkciją yra perkamiausių sąraše.

Eksperto patarimai ir rekomendacijos

Renkantis treningus, kaip jau minėjome rekomenduojama konsultuotis su specialistais. Kiekvienas pardavėjas, treneris ar sportininkas gali duoti naudingus patarimus, kurie padės įsigyti kokybišką sportinę aprangą. Kiek kainuoja treningai internetu? Treningų kainos labai įvairios. Viskas priklauso nuo treningų gamintojo, modelio, dydžio ar medžiagų iš kurių jie yra pagaminti. Kokybiški treningai gali kainuoti nuo penkiasdešimties eurų iki kelių šimtų eurų.  Ar verta kartu pirkti ir kedus? Renkantis treningus taip pat pirksite ir kedus. Geriausia viską kartu, nes galėsite vietoje priderinti spalvas, dizainą. Aišku, verta paminėti ir tai, kad perkant visą sportinės aprangos komplektą galite gauti nemažas nuolaidas parduodamai produkcijai.

Ką reikia žinoti prieš perkant treningus?

Pirmiausia, reikia rinktis tuos gamintojus, kurie yra tarp TOP dešimtuke. Žinomas gamintojas, garantuoja, kad produkcija bus kokybiška ir tinkamai pagaminta. Antras aspektas, tai nuspręsti kaip dažnai naudosite treningus. Kuo dažniau sportuosite, tuo patvaresnės medžiagos bus reikalingos. Trečias aspektas – konsultuokitės su pardavėjais. Kiekvienoje parduotuvėje dirbantys specialistai gali patarti kokį treningų modelį geriausia rinktis jūsų sportavimo šakai. Pardavėjai susiduria su didelių klientų kiekiu, tad puikiai supranta, kokie treningai tinkamiausi. Taip pat gali rekomenduoti perkamiausia produkciją, kas yra ženklas, kad produktas bus ilgaamžis.