Išskirtinės kokybės plastikiniai langai kainuoja gana nemažai, tačiau juos įsigyti galima įvairių akcijų, išpardavimų metu. Kalbant apie plastikinius, medinius langus, svarbu žinoti tai, jog ne visi langų profiliai yra itin ekonomiški. Viskas priklauso nuo langų kainos, gamintojo. Įprasta, kad pigesni plastikiniai langai bus mažesnių techninių parametrų, tačiau tai galioja ne visada. Kai kurie gamintojai siūlo šiltus plastikinius langus už geras kainas. Kur Vilniuje įsigyti langus? Klausimas, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo gana paprastas, tačiau tiems, kas ruošiasi kokybiškų plastikinių langų pirkimui, vertėtų pagalvoti apie tai, jog orientuotis reikia į kelis pagrindinius aspektus. Pirmiausia, visi plastikiniai langai turi būti šilti. Juk tai mažina mūsų išlaidas šildymui. Jeigu įsigysite plastikinius langus, kurie techniniai parametrai, bus ne itin aukšti, tada daugiau mokėsite už šildymą. Nustebsite, kad pamatysite kiek daug galima sutaupyti perkant itin aukštos kokybės plastikinius langus. Aišku, pradžioje už juos teks daugiau sumokėti, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje sumažinsite mėnesines šildymo išlaidas.

Ar Vilniuje parduodami VEKA langai?

Sostinėje vyksta daugiausiai naujų statybos projektų, tad natūralu, kad plastikinių langų paklausa yra didžiausia. Nemaža dalis klientų išbandę vieno gamintojo produkciją ir ateityje perka tokius pačius kokybiškus langus. Šis produktas kainuoja gana brangiai, todėl ieškome ekonomiškiausio varianto. Taigi, VEKA, ALUPLAST ar GEALAN plastikinius langus gali įsigyti ir Vilniuje. Kokie gamintojai populiariausi Vilniuje? Pirmiausia, pradėkime nuo to, kad plastikiniai langai Kaune yra parduodami ne pirmus metus, todėl čia galima įsigyti daugelio žinomų gamintojų langus. Vieni populiariausi langai, tai jau minėtų gamintojų: ALUPLAST, GEALAN, VEKA, KBE, Kommerling.

Kas lemia langų kainas?

Į klausimą, kas gi lemia plastikinių langų kainas atsakysime gana paprastai. Pirmiausia tai, kaina priklauso nuo gamintojo. Kaip jau minėjome Vilniaus mieste galima įsigyti žymiausių gamintojų produkciją. Vieni gamintojai gamina pigiau, kiti brangiau, treti orientuojasi į kokybę. Renkantis plastikinius langus verta žinoti tai, kad egzistuoja trys pagrindinės langų kategorijos pagal kurias skirstoma produkcija. Pirma kategorija, tai pigiausi langai. Dažniausiai tai langai skirti mažesnes pajamas gaunantiems gyventojams. Langai kokybiški, tačiau turi minimalų kieki funkcijų. Nėra itin ergonomiški, tačiau jie perkami dėl mažos jų kainos. Antra kategorija, tai „EKO“ klasės langai. Tai perkamiausia langų kategorija. Šilti langai už konkurencingą kainą. Trečia kategorija, tai šilčiausi langai. Šiuos langus renkasi tie, kas ieško aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančių langų. Natūralu, kad šilčiausi langai kainuoja brangiausiai, tačiau jie yra ekonomiški.